Á lat sínar fyrstu handlar upp tann 12. mars 2012. Síðan er Á vaksið og telur í dag 12 handlar.

Saman við okkara høvuðsveitarum, Krás og Poul Hansen, stremba vit eftir at hava dygdargóð tilboð.

Á Glyvrar

Upplatingartíðir
Mánadag – leygardag: 07.30 – 22.00

Handilsleiðari
Bjørgfinnur Heinesen
Tel. 56 40 20
bjorgfinnur@haraldsen.fo

Samband
Glyvravegur 29
625 Glyvrar
Tel. handil: 23 39 00
aglyvrar@haraldsen.fo

Á Haraldsen

Upplatingartíðir
Mánadag – leygardag: 7.30 – 22.00

Handilsleiðari
Rannvá Thomsen
Tel. 23 93 12

Samband
Karvatoftir 2, Postboks 86
530 Fuglafjørður
Tel. handil: 23 39 24
haraldsen@haraldsen.fo

Á Heykavegur

Upplatingartíðir
Hvønn dag: 7.00 – 23.00

Handilsleiðari
Hallur Djurhuus
Tel. 56 40 01
a1@pe.fo

Samband
Heykavegur 2, Postboks 1259
110 Tórshavn
Tel. handil: 31 10 55, Fax: 31 06 80
a1@pe.fo

Á Klaksvík

Upplatingartíðir
Mán – leyg: 8.00 – 22.00

Handilsleiðari
Tanja Petersen
Tel. 22 59 59
tanja@inn.fo

Samband
Klaksvíksvegur 80
700 Klaksvík
Tel. handil: 45 50 03
Fax: 45 70 03
netto@olivant.fo

Á Landavegur

Upplatingartíðir
Mánadag – leygardag: 8.00 – 22.00

Handilsleiðari
Kári Andreasen
Tel. 21 24 44
kandreasen@ph.fo

Samband
Landavegur 103
100 Tórshavn
Tel. handil: 31 37 31
Tel. leiðari: 21 24 44
a-landavegur@ph.fo

Á Sandoyggin

Upplatingartíðir
Mánadag – leygardag: 9.00 – 21.00
Sunnudag: 16.00 – 21.00

Handilsleiðari
Sámal Hanni Lognberg
Tel. 28 16 20
sparni@mail.fo

Samband
Tormansvegur 26, 240 Skopun
Tel. handil : 36 13 20 / 36 16 20
Fax: 36 11 58
Facebook: link

Á Sigmundargøta

Upplatingartíðir
Hvønn dag: 8.00 – 23.00

Handilsleiðari
Meinhard Akraberg Hansen
Tel. 56 40 22
a6@pe.fo

Samband
Sigmundargøta 1
100 Tórshavn
Tel. handil: 56 40 86
Fax : 31 46 01
a6@pe.fo

Á Sørvágur

Upplatingartíðir
Mán – frí: 7.00 – 22.00
Leygardag: 8.00 – 22.00

Handilsleiðari
Sven Haraldsen
Tel. 56 40 85
sorvag@pe.fo

Samband
Í bygdini 3
380 Sørvágur
Tel. handil: 56 40 85
Fax: 33 34 38
sorvag@pe.fo

Á Sundsvegur

Upplatingartíðir
Mánadag – leygardag: 8.00 – 22.00

Handilsleiðari
Monica Ciurci
Tel. 27 31 54
monica@ph.fo

Samband
Sundsvegur 6
100 Tórshavn
Tel. handil: 31 44 44
a-sundsvegur@ph.fo

 

Á Torgið

Upplatingartíðir
Mán – leyg: 7.00 – 22.00
Sunnudag: 15.00 – 22.00 (kioskin)

Handilsleiðari
Edith Maria Samuelsen
Tel. 59 29 00
torgidvagur@gmail.com

Samband
Vágsvegur 62, Postboks 141
910 Vágur
Tel. handil: 61 20 90
Fax: 37 00 96
torgidvagur@gmail.com

Á Vestmanna

Upplatingartíðir
Mán – leyg : 9:00 – 22:00

Handilsleiðari
Birita Signýardóttir
Tel. 26 60 17
birita@haraldsen.fo

Samband
Fjarðarvegur 12
350 Vestmanna
Tel. handil: 44 20 05
avestmanna@haraldsen.fo

Á við Norðskála

Upplatingartíðir
Mán – leyg: 7.30 – 23.00

Handilsleiðari
Andras Gango
Tel. 56 40 35
a7@pe.fo

Samband
Við Svartheygg 3
460 Norðskáli
Tel. handil: 56 40 87
Fax: 33 10 56
a7@pe.fo